About us

Ak by sme chceli stručne zhrnúť kto sme, tak

sme milovníkmi výroby spodnej bielizne, ktorí hlásajú dôležitosť nosenia zdravej spodnej bielizne.

Značka Diana Spodné prádlo vznikla v roku 1989 ako malý rodinný podnik. Spoločnosť sídli v meste Lenti v Maďarsku, blízko rakúskych a slovinských hraníc.

Diána Bt. company owner

Sme hrdí na to, že sme rodinnou firmou už druhej generácie. (Časť majiteľov na obrázku: Diána Horváth - konateľka spoločnosti, Mária Horváthné Zakics - zakladateľka a návrhárka spodnej bielizne, Péter Horváth - marketing)

Špecializujeme sa na dámske spodné prádlo, dámske tielka a podprsenky bez výstuže. Za posledné tri desaťročia sme sa neustále rozvíjali technologicky aj profesionálne. V začiatkoch sme vyrábali 4-5 druhov spodnej bielizne a teraz je to 30-40 druhov v rôznych farbách a vzoroch.

33 rokov tímovej práce je tiež zárukou kvality našich produktov, čoho dôkazom sú naši pravidelne sa vracajúci zákazníci.

Kvalita u nás znamená 3 veci, na ktoré sme veľmi hrdí.

  1. Strihy našich výrobkov si navrhujeme sami a v priebehu rokov sme dokázali vyvinúť výrobky s veľmi pohodlným nosením.
  2. Pracujeme výhradne s kvalitnými prvotriednymi bavlnenými surovinami. Jemné na dotyk antialergické bavlnené vlákno.
  3. Veľmi trvácne výrobky sú vyrábané na niekoľkoročné používanie, čo si vyžaduje okrem kvalitných surovín aj odborné znalosti našich profesionálnych krajčírok. Každý proces šitia sa robí v našej dielni a do predaja sa dostane len dokonalý výrobok.

Poobzerajte sa v našom obchode a ak nepoznáte naše produkty je najvyšší čas stať sa milovníčkou značky Diana's Lingerie. Urobíme všetko pre to, aby to tak bolo ! :)

O aký typ spodnej bielizne máte záujem ? Povyberajte si balíček pre seba a noste naše výrobky v zdraví !

DÁMSKE NOHAVIČKY

DÁMSKE TIELKA

PODPRSENKY

 

Contact us

Táto lokalita je chránená testom reCAPTCHA a vzťahujú sa na ňu pravidlá ochrany súkromia a podmienky poskytovania služby spoločnosti Google.